اکانت های ظرفیتی پلی استیشن

اکانت بازی ps5

اکانت بازی Ps5 چیست » اگر بخواهیم به طور ساده برایتان توضیح بدهیم اکانت ظرفیتی یا اکانت قانونی Ps5 این است که شرکت Sony برای گیمر های خود قابلیت و ویژگی‌ای را اضافه کرده است که می توانند از طریق فروشگاه رسمی پلی استیشن اکانت بازی PS5 قانونی را خریداری کنند. حالا شما پس از خرید اکانت قانونی PS4 یا PS5 همان‌طور که گفتیم می توانید با سایر افراد اکانت قانونی پلی استیشن 5 خود را با 3 نفر دیگر به اشتراک بگذارید که به آن اکانت ظرفیتی PS5 می گویند.

اکانت ظرفیتی که شما می توانید با 3 نفر به اشتراک بگذارید هرکدام به مرور برای خود نامی گرفتند و به آنها اکانت ظرفیت یک ، اکانت ظرفیت دو و اکانت ظرفیت سه می گویند.

اکانت بازی Ps5

ویژگی های اکانت های بازی  PS5

اکانت ظرفیت یک
در این اکانت بازی ps5 با هزینه ای بسیار کم و ارزان می توانید بازی را آفلاین اجرا کنید و لذت ببرید.اما امکان قابلیت فروش مجدد این اکانت به هیچ عنوان وجود ندارد ولی در سایر اکانت های دیگر وجود دارد.

و فروش این اکانت قانونی نیست و شما نمیتوانید اینکار را انجام دهید، در مواردی افرادی قبلا این کار را انجام میدادند که مورد جریمه های سونی و پلی استیشن قرار گرفتند و در بعضی از کشور ها از آن ها شکایت نیز کردند و از آنها جریمه خواسته شد.

اکانت بازی ps5 ظرفیت دوم

اکانت ظرفیت دو هم قابلیت آنلاین و هم آفلاین بازی کردن را به صورت همزمان برای کاربران دارد و شما همچنین میتوانید هر زمان که بخواهید بازی خریداری شده را به راحتی برای فروش قرار دهید حتی این کار میتواند ضمانت دائم هم می تواند باشد .

در ظرفیت دوم اکانت های قانونی شما مشکلی ندارد که اکانت خود را به دیگران بفروشید یا اینکه از دیگران بدون هیچ نگرانی از محدودیت های سونی اکانت بخرید.همچنین بسیاری از فروشگاه ها در این اکانت به خریداران ضمانت دائم نیز می دهند که اکانت برایشان مشکلی نخواهد داشت و تنها برای خودشان خواهد بود یا بازی های آن حذف یا مشکل پیدا نخواهد کرد.

اکانت ظرفیت سوم

کانت ظرفیت سوم نیز یک سری خصوصیات دارد. در اکانت ظرفیت سوم شما تنها به صورت آنلاین می توانید بازی کنید و کنسول شما باید برای بازی حتما به اینترنت متصل باشد .

اما برای بازی در این اکانت نیازی به اینکه اینترنتی پرسرعت برای بازی نخواهید داشت. همینطور دقت کنید که شما تنها بر روی یک یوزر می توانید از ظرفیت سوم استفاده نمایید. این دو مورد تنها تفاوت هایی است که اکانت ظرفیت سوم با اکانت ظرفیت دوم دارد .

البته تمامی امکانات دیگر در اکانت قانونی بازی ps5 ظرفیت سوم فعال است و به عنوان مثال می توانید به راحتی در صورت قبل شدن بازی گارانتی داشته باشید و در صورت ایراد پیداکردن از بازی آن را مجدد نصب کنید.

همینطور بعد از استفاده نیز شما می توانید آن را بفروشید و اما قیمت این ظرفیت حد واسط ظرفیت های یک و دو PlayStation است.

خیلی از گیمر های کنسول متاسفانه امروزه از اکانت های هکی PS5 استفاده می کنند . و استفاده و بازی به صورت آنلاین از این اکانت ها علاوه بر اینکه برای کاربران خطرناک است. برای گیمرها خطرهای دیگری هم می تواند داشته باشد. توصیه اکید ما به استفاده از اکانت بازی ps5 بصورت قانونی است.

اکانت هکی playstation چیست؟

پس از افزایش قیمت دلار در ایران اکانت همی بسیار رواج پیدا کرد. همینطور افزایش قیمت اکانت ها و دیسک های قانونی مقدار خیلی زیادی به رواج پیدا کردن این اکانت ها دامن زد.اکانت های هکی همان اکانت های واقعی اند که برای افراد دیگری هستند . و به روش های گوناگون و مختلفی به دست سایر گیمر ها می رسد و از آن استفاده می کنند . یکی تعریف دیگر که میتوان از اکانت هکی داشت استفاده از دلار و پول نامعتبر برای خرید اکانت بازی PS5 فیفا از Paypal و غیره است

اکانت هکی Ps5

بازی اکانت هکی PS5  یک مورد جدید است که بعد از کنسول پلی استیشن 5 به به بازار و فروشگاه ها و سایت های گوناگون وارد شد . هکی PS5 مثل دیگر اکانت های هکی برای کنسول های قبل تر همه از یک روش استفاده می کنند و خطرهای بسیار زیادی در جهت بن شدن کنسول و قفل شدن بازی ها دارند.

خطرات اکانت هکی Ps5

اکثر مشکلات اکانت های هکی بن شدن کنسول Ps5 بعد از آنلاین شدن و بازی کردن طولانی مدت هست .

بن شدن کنسول توسط سونی دیگر قابل بازگشت نخواهد بود و شما دیگر نخواهید توانست حتی با خرید اکانت قانونی PS5 بصورت آنلاین و با دوستان و گیمرهای دیگر بازی کنید و از بازی آنلاین لذت ببرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *