rules and conditions to use services

با مطالعه قوانین و مقررات سایت میتوانید بطور چشمگیری درصد رضایت از خرید و دریافت خدمات را افزایش دهید!هرسایتی قوانین منحصربفردی دارد که با رعایت آنها قطعا میتوانید رابطه دوطرفه ای ایجاد کنید و از خدماتی که دریافت میکنید نیز رضایت داشته باشید.لطفا با دقت قوانین سایت ما را نیز بخوانید.


قوانین استفاده از اکانت های اشتراکی :-اکانت ها دارای ضمانت تعویض هستن

-تمامی اکانت های کرکی اتو شارژ هستن

تعدادی اکانت که توی خود صفحه محصول گفته میشه قانونی هستن

-مدت زمان اکانت یک ماهه اتو شارژ و سالانه اتو شارژ عرضه میشه

هر محصول در صفحه اختصاصی خود مقداری توضیحات به همراه دارد حتما همه توضیحات را بخوانید تا مطمئن شوید دقیقا همان خدمتی که انتظار دارید را دریافت میکنید!

درصورتی که سوالات بیشتری داشتید با ما تماس بگیرید و ما شما را راهنمایی میکنیم تا مطمئن شویم دقیقا محصول مورد نظرتان را دریافت میکنید.

شرایط تعویض اکانت های خراب و یا دارای مشکل:

1-اکانت های اشتراکی دارای ضمانت تعویض هستند، اما باید بجز موارد خاص از سایت یا بدون فیلترشکن وارد اکانت نشوید.

2-به هیچ وجه پسورد اکانت رو عوض نکنید

3-به هیچ وجه بیشتر از ظرفیت ذکر شده در اکانت خریداری شده استفاده نکیند ( ظرفیت اکانت توسط سایت تعیین میشه و مشتری گرامی نباید بیشتر از ظرفیت که برای اکانت تعریف شده است استفاده کند! ظرفیت برخی از اکانت ها محدودیت خاص و ویژه ای دارد)

قوانین بازگشت وجه

***
درصورت مشکل در اکانت و درخواست عودت وجه پرداختی شما مشتری گرامی باید موجه و با دلایل محکم در چارچوب قوانین و مقررات مربوط به ضمانت و گارانتی اکانت باشد و درصورت رفع نشدن مشکل شما از سوی تیم فنی سایت وجه پرداختی شما پس از 72 ساعت از همان طریق پرداختی ارز دیجیتال به حساب شما مشتری گرامی واریز می‌شود.
کارمزد جابجایی پول از مشتری کسر خواهد شد.
توجه : با توجه به نوع ارز ارسالی شما کارمزد تراکنش در آن روز با توجه به قیمت ارز دیجیتال پرداختی دارد و دارای متغيرهاي است.

قوانین مربوط به اکانت دیتاسنتر ها :

‼️توجه‼️

🔹قوانین و مقررات خرید از دیگلاک سرویس به شرح زیر میباشد :

🔸مورد اول : موجودی اکانت ها موجودی کردیت هست و بعد از ساخته شدن اکانت بصورت رایگان از طرف دیتاسنتر به حساب واریز میشود و اکانت کرکی موجود نداریم.

🔸مورد دوم : اگر مورد خاصی در رابطه با وریفای اکانت وجود داشت مشتری موظف است قبل از انجام سفارش آن را مطرح کند.

🔸مورد سوم : بعد از سفارش اکانت تعویض و یا لغو سفارش به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

🔸مورد چهارم : مهلت چک کردن اکانت 15 دقیقه بعد از تحویل میباشد و مشتری موظف است در زمان مقرر نسبت به ورود به اکانت و مشاهده همه اطلاعات اقدام کند و در صورت وجود مشکل به فروشنده اعلام کنم.

🔸مورد پنجم : در صورت عدم تست و یا بعد از گذشت 15 دقیقه زمان تست دیگلاک سرویس هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات پیش آمده در قبال اکانت شما نداشته و نخواهد داشت.

🔸مورد ششم : بدلیل استفاده نادرست مشتری اعم از آیپی نامناسب ، سفارش گرون قیمت و حساسیت دیتاسنتر هیچ تضمین و گارانتی روی اکانت ها ارائه نمیگردد.

🔸مورد هفتم : مشتری موظف است بعد از خرید نسبت به تغییر پسورد و ایمن سازی اکانت خود اقدام نماید.

🔸مورد هشتم : خرید از دیگلاک سرویس به منزله مطالعه قوانین و تایید آن میباشد.***