آموزش ساخت شماره مجازی برای اپل آیدی چگونه است ؟

آموزش ساخت شماره مجازی برای اپل آیدی چگونه است ؟

آموزش ساخت شماره مجازی برای اپل آیدی چگونه است ؟ اپل جدید از بخش جدیدی رونمایی کرده است به نام شماره مجازی در اپل آیدی خوشحال میشم تا انتهایی مقاله مارو همراهی کنید تا اگر سوال در ذهن شما به وجود آمده است بتونیم به صورت کامل به آن پاسخ بدیم.

امروزه اپل بخش های مختلف در ساختاری نرم افزار خود اضافه کرده است. که طی ورود به اکانت خود نیاز دارید که شماره همراه شما ویرفای انجام شود. با روش های مختلفی که می شود برای اپل ایدی شماره مجازی درست کرد همراه باشید.

درحال حاظر روزانه گزارش های می شود بی دلیل اپ های ایرانی را اپل استور به طور ناگهانی حذف میکند و دسترسی ایرانی ها روز به روز به دلیل تحریم ها به اپ استور محدودیت ایجاد میکنند.

اپل درحال حاظر ساخت اپل ایدی برای کاربران ایرانی بسیار دشوار کرده است. که اگر یک روزی یک کاربر ایرانی بخواهد اپل آیدی ایجاد کند انقدر موانعه سختی را در پبش رو دارد که کاربرا به طور خودکار بیخیال ساخت اکانت می شود.

یکی از شرط های اصلی ساخت اپل ایدی داشتن یک شماره معتبر می باشد یک تحریم نباشد به همین دلیل نیاز دارید به ورود به اکانت اپل ایدی یک شماره مجازی برای خود تهیه کنید.

متاسفانه هرروزه شرکت اپل سنگ اندازی برای کاربران ایرانی انجام میدهد شرایط سخت و دشواری ایجاد کرده است حتی دانلود یک اپ ساده برای کاربران ایرانی سخت کرده است.

فهرست شماره های که در حال حاضر اپل خدمات به این کشورها محدود کرده است به این نام ها می باشد اولین کشور ایران ؛ کره شمالی ؛ سودان ؛ کوبا ؛ و سوریه می باشد.

عده ای این نظر را دارند میتوانند با ساخت شماره مجازی این سد سختی که اپل ایجاد کرده است از بین ببرند.

image 35
اپل آیدی Apple ID

مسیری که کاربران ایرانی برای ساخت اپل آیدی در پیش دارند چیست

متاسفانه برای ساخت اپل ایدی مسیر برای کاربران ایرانی بسیار روز به روز توسط اپل سخت شده است. بهترین روش که امن ترین روش کاربران باید یک شخصی در خارج ازکشور داشته باشند تا بتوانند برای آن ها یک اکانت اپل آیدی تهیه کنند.

ایدئال ترین حالت برای کاربران ایرانی ایجاد کردند یک شماره مجازی می باشد به راحتی میتوانند اکانت اپل ایدی خود را ایجاد کنند و نرم افزارهای که مدنظر خود دارند را بدون هیچ مشکلی دانلود و نصب کنند.

استفاده از سرویس های پیامک  بسیار کم هزینه و ساده می باشد.

استفاده از شماره تلفن واقعی

بخش شماره همراه ایده ائل ترین حالت برای کاربران این است که با یک شماره واقعی اپل ایدی خود را ایجاد کنند؛ علت این موضوع این است که امنیت بسیار بالایی دارد و حریم شخصی در این حالت بسیار بالا می باشد.

سرویس های رایگان برای دریافت پیامک چه سرویس های می باشد ؟

سایت های زیادی در فضای مجازی وجود دارد شما میتوانید از پنل پیامکی رایگان آن ها در شماره مجازی خود استفاده کنید. نکات بسیار مهم هست که حتما باید به آن توجه کنید.

اپل سیستم خود را بسیار نسبت به قبل هوشمند کرده است به راحتی میتواند طی چند روز تشخیص انجام دهد که این شماره فیک می باشد و تمام اکانت کاربر را سریعا غیر فعال کند.

اینم در نظر داشته باشید امکان دارد هر روز که وارد اکانت اپل ایدی خود می شوید سرویس اپل ایدی شما توسط شرکت اپل غیر فعال شده باشد.

image 36
اپل آیدی Apple ID

نتیجه گیری : نتیجه گیری میشه از این مقاله کرد این است که شما میتوانید از طریق روش های مختلف شماره مجازی برای خود تهیه کنید و اپل ایدی خود را ایجاد کنید اما باید این مورد در نظر داشته باشید سرویس های اپل بسیار قوی شده اند هر لحظه امکان دارد اپل ایدی شما توسط شرکت اپل شناسایی شود و اکانت شما رو برای همیشه غیرفعال کنند. پس تمام جوانب بررسی کنید بعد از آن شماره مجازی رو برای خود تهیه کنید و اکانت اپل آیدی خود را از طریق شماره مجازی برای خود فعال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *