۱۰۴۲۵۴

ساخت حساب پی پال

ساخت حساب پی پال » اکانت (PayPal) یک ابزار آنلاین برای ذخیره ایمن اطلاعات کارت و حساب بانکی شما است،

بنابراین لازم نیست اطلاعات کارت بانکی را برای خرید یا فروش آنلاین در وب سایت وارد نمایید .

پی پال به عنوان یک واسطه عمل می کند، بنابراین لازم نیست اطلاعات بانکی خود را با هیچ شخص ثالثی به اشتراک بگذارید.ساخت حساب پی پال

ساخت حساب پی پال

ویژگی های کلیدی PayPal

باز کردن حساب پی پال PayPal رایگان است.

پی پال (PayPal) هزینه معامله کوچکی از فروشنده یک کالا، نه خریدار می گیرد. همچنین هزینه هایی برای تبدیل ارز دریافت می کند.

پی پال (PayPal) اطلاعات بانکی شما را به طور ایمن ذخیره می کند تا مجبور نباشید آنها را در وب سایت های مختلف وارد نمایید. تنها چیزی که نیاز دارید آدرس ایمیل و رمز عبور برای پرداخت است.

شما می توانید از حساب پی پال در بسیاری از وب سایت ها مانند سایت خیریهustGiving و سایت های خرده فروشی کوچک و بزرگ استفاده کنید – فقط به دنبال لوگوی PayPal باشید.
هنگام خرید با حساب پی پال فروشنده، مشخصات بانکی شما را نمی بیند، فقط مشخصات PayPal را مشاهده می کند.

برخی مزایای داشتن اکانت پی پال

اگر کالایی را دریافت نکردید، پی پال می تواند به شما در ردیابی فروشنده کمک کند تا بتوانید بازپرداخت را دریافت کنید. اکثر خریدهای eBay که از طریق PayPal انجام می شود تحت پوشش بیمه ” “eBay Buyer Protection قرار می گیرند.
اگر از حساب پی پال (PayPal) به عنوان فروشنده در eBay استفاده می کنید، می توانید بدون نیاز به افشای اطلاعات بانکی خود، پرداخت ها را دریافت کنید. خریدار به حساب PayPal شما واریز می کند و PayPal پس از حذف هزینه تراکنش، وجوه را به شما منتقل می کند.

پی پال (PayPal) راهی برای انتقال پول به صورت آنلاین است. می توانید از حساب پی پال (PayPal) برای خرید در هزاران وب سایت یا انتقال سریع پول به هر کسی که دارای آدرس ایمیل است استفاده کنید .

در این مقاله از الواپلای، ما به صورت تصویری به شما نشان می دهیم که چگونه هنگام استفاده از eBay و سایر وب سایت های خرید آنلاین، یک حساب PayPal ایجاد کنید که می تواند برای خرید یا فروش آنلاین استفاده شود.

ساخت حساب پی پال

نحوه ساختن اکانت پیپال paypal

الزامات :

یک کامپیوتر متصل به اینترنت

یک حساب بانکی، کارت اعتباری یا دبیت کارت

این دستورالعمل های گام به گام را دنبال کنید تا نحوه استفاده از PayPal را بیاموزید.

مرحله 1: به وب سایت PayPal بروید و روی ثبت نام کلیک کنید.

مرحله 2: یک صفحه جدید با 2گزینه برای انتخاب باز می شود

اکانت شخصی “Personal Account”

حساب تجاری”Business Account”

اکانت شخصی ، فقط برای خریدهای آنلاین مورد استفاده قرار میگیرد. حساب پی پال شخصی را انتخاب کرده و سپس روی ادامه کلیک کنید.

مرحله 3: اکنون باید نام، آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. وقتی اطلاعات خود را اضافه کردید ، روی Next کلیک کنید.

مرحله 4: در مرحله بعد از شما خواسته می شود که آدرس خود را تکمیل کنید. این همچنین آدرس صورتحساب شما خواهد بود و همچنین ممکن است آدرسی باشد که می خواهید اقلام به آن تحویل داده شود (اگرچه در صورت خرید هدیه چیزی لازم نیست). پس از اتمام این کار ، روی کادر دوم کلیک کنید تا تأیید کنید که توافقنامه کاربر را خوانده و موافقت کرده اید.
لطفاً توجه داشته باشید که تیک دکمه بالا (Stay logged in for faster checkout) فقط در صورتی که از رایانه منزل خود هستید و کاملاً مطمئن هستید که هیچ کس نمی تواند به حساب شما دسترسی پیدا کند، بزنید. اگر شک دارید، آن را خالی بگذارید.
تیک I confirm را بزنید و روی Create Account کلیک کنید.
مرحله 5: پنجره جدیدی باز می شود که دو گزینه به شما می دهد. اولین انتخاب این است که خرید را با خرده فروشانی که PayPal را قبول می کنند، شروع کنید. دوم این است که برای کسی پول ارسال کنید.
مرحله ششم: در پنجره بعدی می توانید کارت اعتباری یا دبیت کارت خود را اضافه کنید.
مرحله 7: هنگام خرید یا حتی کمک مالی به یک موسسه خیریه آنلاین، می توانید هر زمان که لوگوی آنها را مشاهده کردید از حساب PayPal استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آدرس ایمیل و رمز عبور خود را برای پرداخت پرداخت کنید.
استفاده از حساب پی پال PayPal به این معنی است که شما هیچ یک از اطلاعات بانکی خود را با فروشنده به اشتراک نمی گذارید – تنها اطلاعاتی که آنها از PayPal دریافت می کنند. پرداخت ها فوری است بنابراین دیگر منتظر ارسال کالا نیستید پس از اینکه  چک بانکی را ترخیص کرد.
PayPal همچنین به طور خودکار PayPal Buyer Protection را ارائه می دهد، به این معنی که اگر کالاهایی که بابت آن پول پرداخت کرده اید، ارسال نشوند یا مشکلی داشته باشد، بتوانید پول خود را پس بگیرید.
مرحله 8: اگر چیزی را با استفاده از PayPal به صورت آنلاین می فروشید، به آدرس ایمیل و رمز عبور خود نیز احتیاج دارید. برای اطلاعات بیشتر در این مورد به راهنمای ما نحوه فروش در eBay مراجعه کنید.
پس از پرداخت به حساب پی پال PayPal شما، PayPal رسیدی را برای شما ایمیل می کند. به وب سایت PayPal بازگردید و با استفاده از آدرس ایمیل و رمز ورود خود وارد شوید. خواهید دید که مبلغ کل منهای کارمزد تراکنش PayPal به شما تعلق گرفته است.
مرحله 9: برای انتقال پرداخت به حساب بانکی خود، روی انتقال پول کلیک کنید. اگر هنوز اطلاعات حساب بانکی خود را اضافه نکرده اید، روی More کلیک کنید.
مرحله 10: اگر روی More کلیک کرده اید، یک پنجره را مشاهده خواهید کرد. در اینجا می توانید بررسی کنید که کدام حساب بانکی برای انتقال اختصاص داده شده است یا یک حساب دیگر اضافه کنید.
امیدواریم این راهنما به شما کمک کرده باشد تا نحوه استفاده از حساب پی پال Paypal برای انتقال پول به دوستان و خانواده را بیاموزید. همچنین می توانید از طریق اسکایپ پول ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *